SEO

adana seo hizmeti

   Seo hizmeti alanında çalışmalar yapan firmamız, kurulduğu yıldan bu yana seo alanında bir çok başarıya imza atmış bulunmaktadır.

   Seo Nedir ? (Search Engine Optimization) Yani Arama motoru optimizasyonu, web sitelerinin arama motorlarında görünürlüğü ve tıklanması için yapılan çalışmaların tümüdür.Tabi bu görüntülenme ve tıklanma sayısı arama motorundaki sıralama ilede doğrudan bağlantılıdır. Eğer arama sonuçlarında üst sıralarda yer alırsanız daha fazla ziyaretçi alma şansınız olacaktır.Bizler seo alanında yapmış olduğumuz çalışmalardan elde ettiğimiz deneyimlerle web sitenizin rakipleriniz karşısında avantaj sağlayıp google arama motorunda üst sıralarda çıkması için gerekli tüm işlemleri yapmaktayız.

   Seo için lokasyon bazlı SEO çalışmalarımızda hem masaüstü sitenizi hemde mobil sitenizi inceleyip gerekli teşhisleri koyduktan sonra tedavi sürecine başlıyoruz.

   Seo danışmanlığı sürecinde siteniz için hem iç seo hemde dış seo için , masaüstü ve mobil web sayfanızda gerekli işlemleri yapıyoruz.

   Sizde sitenizi inceleyip iç ve dış seo alanında eksikliklerinizin belirlenip seo çalışması yaptırmak isterseniz bizimle hemen 0505 020 10 10 nolu telefondan irtibat sağlayabilirsiniz.

Özgün İçerik

Web sitelerinin google arama motorlarından üst sıralarda olabilmesi için aslında en önemli olan konu özgün içeriktir. Web sitenizde sunduğunuz ürün veya hizmeti doğru bir şekilde ziyaretçilere anlatmanız gerekir. Her yazının en az 300 kelime olması anahtar kelime ile başlaması ve yazının içinde %2 oranında anahtar kelimenin geçmesi gibi doğru yöntemlerle yazılarının hazırlanması gerekir.

Ek olarak site içeriğiniz sadece yazılardan oluşmamalı yazınızı ziyaretçilerin ilgisini çekecek görsellerle süslenmeli ve hatta ürün veya hizmetinizi tanıtan bir videonun da bulunması sitenize yüksek puan kazandıracaktır.

adana seo içerik

Neler Yapabiliriz?

Site İçi Optimizasyon

Sitenizin tüm iç seo yönergelerine uygunluğu analizi yapılıp eksikliklerinin giderilmesi.

Site Açılış Hızlandırma

Gerekli tüm ayarlamalar yapıldıktan sonra site açılış hızınız 4 saniyeye düşer. Hızlı çalışır. Hostingimiz Litespeed desteklidir.

Anahtar Kelime Takibi

Seçilen anahtar kelimelerin sıralama konumları aylık sürekli olarak takip edilir ve raporlama sunulur.

Mobil Uygunluk (Responsive)

Tüm mobil cihazlarda (tablet,telefon) siteniz sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışır.

Sosyal Medya

İçerikleriniz sosyal medya platformlarında paylaşım ve takipleri sürekli olarak yapılır.

Özgün İçerik

Sitenizin tüm içerikleri alanında uzman metin editörleri tarafından hazırlanır.

Seo Fiyatları

Siteniz ve sektörünüz için en uygun seo çalışması belirlenip aylık düzenli olarak uygulanır.

Seo Uzmanı

Hafta içi mesai saatlerinde seo uzmanımız ile görüşebilirsiniz. 0505 020 10 10