E-Ticaret

E-TİCARET

E-Ticaret / Xml Entegrasyon / Ürün Sınıflandırma

E-ticaret sistemlerimiz web tabanlı olan otomasyon sistemleri ile donatılmış ve ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde aktarabileceğiniz sistemlerdir. Her e-ticaret yazılımın farklı müşteri kitlesine ulaştığının farkındayız ve bununla beraber farklı ihtiyaçlarının olduğununda bilincindeyiz. İnternetteki vitrinizin hayallerinizdeki gibi olması için sizlere kullanımı kolay son derece gelişmiş ,seo omurgası oturmuş ,esnek e-ticaret sistemleri sunuyoruz.Sizlerin ticaret hayatında başarılarınızın bizlerin onur ve gurur kaynağımız olduğunu yeniden belirterek ;başarılı bir e-ticaret sisteminin internet ortamındaki değişimlere ayak uydurmasını kullanıcı beklentilerine cevap vermesi ve sizleri arama motorlarında üst sıralara çıkartmasından geçtiğinin bilincinde olan İstanbulwebtasarım ekibi sizler için esnek uyumlu ve son derece şık e-ticaret sistemleri hazırlamaktadır. E-ticaret sistemlerimizde Opencart veya WordPress altyapısını kullanmaktayız.

Neden E-Ticaret te Adana Web Tasarım ?

Profesyonel E-Ticaret Çözümü

Markanız için geliştireceğimiz pazarlama stratejilerinde hedef kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirlerleyerek alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmetle beraber sizlere paket satmak yerine çözüm ortağı oluyoruz.

Kullanımı Kolay ve Entegrasyonlara Açık

E-ticaret sistemlerini kullanımı kolay panel ile sizlere sunuyoruz. Farklı firmalarla anlaşmalarınız doğrultusunda xml entegrasyon vb. süreçleri sizler için işin içinden çıkılmaz bir hal almasının önüne geçiyoruz.

Teknik Destek

Güncel pazarlama stratejileri üzerine alanında ihtisas yapmış kişilerce sürekli olarak konferanslarımızda sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca Adana Web Tasarım ticket cevaplama süresi ortalama 15 dk olup en iyi desteği sunar.

Arama Motoru Optimizasyonu

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz yönünde kullanıyoruz. E-Ticaret Sistemlerimizin gelişmiş bir seo inşaasına sahiptir.

Özel E-Ticaret Tasarımları

Adana Web Tasarım E-ticaret Sistemlerinde logonuza ve iş yaptığınız sektöre özel tasarımlar ile sizleri kalıpların dışına çıkartır.Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, Explorer, Firefox, Opera v.b) kusursuz bir uyum ile çalışmaktadır.

Sanal Pos Entegresi / Xml Entegrasyon

Adana Web Tasarım E-ticaret projelerinde kısıtlamalar yalnızca müşterilerine özgüdür. Xml Entegrasyon , Kargo Entegrasyonu , Sanal Pos Entegrasyonları için ekstra ücret talep etmez.