Web Tasarım

Adana Web Tasarım

%20 İndirim Fırsatı!

Web Tasarım & E-Ticaret & Arama Motoru Optimizasyonu & Kurumsal e-Posta

Gerçek Bilişim’de Web Tasarım konuşulur, Firmanız için Web yazılımları yapılır, Kurumsal Kimliğiniz desteklenir, Firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için fikirler üretilir. Bizim işimiz bizi tercih edenleri potansiyel müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak ve tanıtmaktır,web tasarım, e-ticaret çözümü ,arama motoru optimizasyonukurumsal kimlik çalışması yaptırabileceğiniz işinize saygı gösteren ve işinize sizin titizliğiniz de yaklaşan bir yer arıyorsanız, bütün birikimimizle, size yol göstermek ve sizinle birlikte ilerlemek için hazır ve istekliyiz. Siz de hazırsanız buyrun, başlayalım!

Web Tasarım ve Programlama

Web Tasarım & Web Yazılım

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi web tasarım ve programlama için kullanıyoruz.

Responsive Tasarım

Kusursuz Uyumluluk

Yaptığımız web sayfaları tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, IOS, Android v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, Explorer, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

Google Seo,Yandex Seo,Yahoo Seo

Arama Motoru Optimizasyonu

Sizler için Oluşturduğumuz Web Sayfası Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında ekstra herhangi bir çalışma yapmadan üst sıralarda yer alacak şekilde kodlanarak optimize edilmektedir.

responsive design
seo danışmanlığı
website services

Rekabet Analizi ve Proje

Müşterinin ve sektörünün kapsamlı analizi

Markanız için geliştireceğimiz Dijital Pazarlama stratejilerinde Hedef Kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirlerleyerek Sektörel Rekabet Analizleri  yaparak en uygun çalışmayı sizlere sunuyoruz.

En İyi Sonuçlar

Başarıya Odaklanılmış Takım çalışması

Sizin için oluşturduğumuz çalışma planı sonucunda potansiyel müşterilerinize ulaşabiliyor ve onlara kurumsal kimliğinizi , ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en doğru şekilde iletebilirsiniz.

Yedekleme ve Güncelleme

Güvenli Sunucu Sistemi

Sizler için ve sizlerinde yardımıyla sürekli olarak çalışarak oluşturduğumuz web sitelerinizi en güncel halleri ile belirli periyotlarla yedeklerini alıyor ve gerekli güncellemeleri yapıyoruz.