Web Tasarım

Web Tasarım

Responsive Tasarım

Kusursuz Uyumluluk

Yaptığımız web sayfaları tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, IOS, Android v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, Explorer, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

Web Tasarım & Web Yazılım

Web Tasarım ve Programlama

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi web tasarım ve programlama için kullanıyoruz.

Rekabet Analizi ve Proje

Müşterinin ve sektörünün kapsamlı analizi

Markanız için geliştireceğimiz Dijital Pazarlama stratejilerinde Hedef Kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirleleyerek Sektörel Rekabet Analizleri (SWOT vb…) yaparak en uygun çalışmayı sizlere sunuyoruz….

Google Seo,Yandex Seo,Yahoo Seo

Arama Motoru Optimizasyonu

Sizler için Oluşturduğumuz Web Sayfası Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında ekstra herhangi bir çalışma yapmadan üst sıralarda yer alacak şekilde kodlanarak optimize edilmektedir.

En İyi Sonuçlar

Başarıya Odaklanılmış Takım çalışması

Sizin için oluşturduğumuz çalışma planı sonucunda potansiyel müşterilerinize ulaşabiliyor ve onlara kurumsal kimliğinizi , ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en doğru şekilde iletebilirsiniz.

Yedekleme ve Güncelleme

Güvenli Sunucu Sistemi

Sizler için ve sizlerinde yardımıyla sürekli olarak çalışarak oluşturduğumuz web sitelerinizi en güncel halleri ile belirli periyotlarla yedeklerini alıyor ve gerekli güncellemeleri yapıyoruz.
adana web tasarım

Web Site Tasarımı

Web Tasarımı yaptırmak ve kendi web sitesini kurup, internet üzerinden kendi ürünlerini veya hizmetlerini sergileyip daha fazla kitlelere ulaşmak isteyen değerli dostlarımıza; bilgi ve günümüzün web tasarımlarının nasıl şekillendiği hakkında bir kaç bilgi vermek isteriz. Paylaşacağımız bilgiler ile günümüzün modern ve kullanışlı web sitesi kurma aşamasında istediğiniz yararlı sonuçları elde edebilirsiniz.
İşte tam olarak bu aşamada web sitesi tasarımı devreye girmektedir. Web sitesinin tasarımı sizin firmanıza hitap eden, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi müşterilerinize kolay, hızlı ve rahat bir şekilde ulaştırmak için dizayn edilen, müşterilerin ilk gördüğü ve etkileşime geçtiği kısımdır.

web tasarım adana

Kreatif Dizayn

Gerçek Ajans’ta Web Tasarım konuşulur, Firmanız için Web yazılımları yapılır, Kurumsal Kimliğiniz desteklenir, Firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için fikirler üretilir. Bizim işimiz bizi tercih edenleri potansiyel müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak ve tanıtmaktır, web tasarım, e-ticaret çözümü, arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışması yaptırabileceğiniz işinize saygı gösteren ve işinize sizin titizliğiniz de yaklaşan bir yer arıyorsanız, bütün birikimimizle, size yol göstermek ve sizinle birlikte ilerlemek için hazır ve istekliyiz. Siz de hazırsanız buyrun, başlayalım!