Adana Asansör

adana asansör

Adana Asansör

Web sitesini yenilediğimiz StilHas Asansörleri firmasına aşağıdaki bilgilerle ulaşabilirsiniz.

 

Asansör katlar arası ulaşımı kolaylaştıran hayati öneme sahip bir araçtır. Hemen hemen her gün kullandığımız asansörlerin sahip olması gereken güven ve kalite gibi unsurlar, bu vasıtanın ne denli önem arz ettiğini gözler önüne sermektedir.
StilHas Asansörleri olarak 20 yılı geçkin süredir tecrübe ve asansöre olan büyük tutkumuz ile siz seçkin müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik. Her beğeniye ve konsepte göre çeşitlendirilmiş ürünlerimizle geniş bir yelpazede gereksinimlerinize çözüm bulmakla birlikte, müşteri memnuniyeti önemli ilkemiz saydığımızı ifade etmekteyiz.
STİLHAS Asansörleri olarak asansör hizmetlerinizi en iyi şekilde karşılamak için yıllardır özveri ile çalışmaya alışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, İmalat, Montaj, Bakım, Revizyon, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.
Satış ve teslimat sonrası Asansör Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

Adana Asansör

Asansör bakım, onarım, modernizasyon ve kurulum uzmanlığı sunmaktadır. Geniş bir asansör ekipmanları portföyüne sahiptir. Kendi müşteri merkezimize hizmet etmenin yanı sıra, Türkiye genelinde çalışan ortaklıklar ile tüm asansör endüstrisine ülke çapında sorun giderme hizmetleri sunuyoruz.

STİL HAS, asansörlerin tüm markalarının bakımını üstlenebilir, yedek parçaların verimli bir şekilde tedarik edilmesine, arızaların erken teşhisine ve gerekli telafi edici eylemlerin asgari karışıklıkla uygulanmasına sahiptir.

STİL HAS, problemli asansörleri tamir etmek için çok yetenekli ve motivasyonu yüksek teknisyen saha personelleriyle çalıştırmaktadır. Kapsamlı bir teknik veri tabanından yararlanan bu uzmanlığa, şirketleri, yönetim şirketlerini ve bireysel asansör sahiplerine şehir genelinde yardımcı oluyoruz. Personellerimiz, günün 24 saati, yılın her günü mevcuttur.

Bu gönderiyi paylaş