Adana Halı Yıkama

adana halı yıkama

Adana Halı Yıkama

Adana Bozyel Halı Yıkama şirketi olarak 20 yıldan bu yana hizmet veriyoruz. En son teknoloji ürünü halı yıkama makinalarımız ile hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmet veriyoruz. Deneyimli bir Adana Halı Yıkama firması olarak müşteri memnuniyeti üzerine çalışıyor ve planlarımızı bu doğrultuda yapıyoruz.

Evlerinizde, iş yerlerinizdeki yere sabitlenmiş veya kaldırılamayacak durumda ki halı ya da halıflexleriniz yerinde yıkanabilmektedir.

Misal Halı Yıkama Olarak; Evlerinizde ya da işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz ya da halılarınızı, yere sabitlenmiş ise veya kaldırılamayacak konum da ise, yerinde yıkayabilmekteyiz. Yerinde halı ya da halıflex yıkama işleminde sırayla; kuvvetli vakum makinası yardımıyla ilkin tozunu alıyoruz, ondan sonra halı ya da halıflexin cinsine bakılırsa hazırlanmış olan şampuanı halı ya da halıflexe yedirerek köpürtüyoruz.

Köpürtülen halı ya da halıflex fırçalama makinasıyla fırçalanıp varolan lekeler çıkartılmakta, ondan sonra yüksek devirli vakumlama makinası ile vakumlama yapılarak halı ya da halıflexdeki şampuan ve köpük alınır.
Halı ya da halıflex tam anlamıyla durulana kadar halı ve halıflexe su verip vakumlama yapma işlemi sürer.

https://bozyelhalivekoltukyikama.com/adana-hali-yikama-12/

Bu gönderiyi paylaş